Ekran Değişimi İphone
Kadıköy iphone/ En Çok Tercih Edilen Ekran Değişim Merkezi
İphone Ekranları
Ekran Değişimi

İphone Ekranları

Ekran Değişimi
Ekran dğişimlerini 10 dk içersinde gerçekleştiriyoruz .Sizlerin değerli zamanlarını tamir için değil kendinize ayırmanızı sağlıyoruz.Kendimize güveniyoruz ve bu güveni sizde hissettirmek istiyoruz.Bu yüzden ekran değişimini gözlerinizin önünde gerçekleştiriyoruz
  1. Sizlere sağladığımız hizmetizi müşterilerimiz1999 yılından beri alıyor.Kaliteli hizmetimiz bu tecrübemiz ve heran geliştirdiğimiz yeteneklerimizin sonucudur.
  2. GSM servisi konusunda teknik servisimizde 1999 yılından bu yana servis hizmeti veriyoruz. GSM servisi konusunda alanlarında uzman teknikerler ve teknisyenler ile hizmet vermekteyiz.  Firmamız 1999 yılından bu yana teknik servis hizmeti vermektedir.TSE-HYB ve ESD standartlarına UYGUNDUR İphone cihazınzın arızasını internet sitemiz üzerinden  seçerek fiyatını online olarak öğrenebilir konuyla ilgili detaylı bilgilere sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. 
  3. Adres: Osmanağa Mh, Söğütlüçeşme CdKırtasiyeci Sk. No:14 /B, Kadıköy/İstanbul
Adres: Osmanağa Mh, Söğütlüçeşme Cd, Kadiköy, Kırtasiyeci Sk. No:14 /B, Kadıköy/İstanbul------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- KADIKÖY VAPUR İSKELESİNDEN ALTIYOL BOĞA İSTİKAMETİNE DOĞRU ÇIKARKEN OSMANAĞA CAMİSİNİ GEÇİYORSUNUZ, ODEABANKI GEÇİYORSUNUZ. TEKİN KUNDURA'NIN BULUNDUĞU SOKAĞA GİRİP YUKARI 50m YÜRÜYORSUNUZ TAM KARŞINIZA GELEN DÜKKAN (EVKUR TÜRKMEN MAĞAZASININ) TAM KARŞISINDAKİ SOKAĞA DENK GELİR.
Telefon: 0216 349-90-83 0534 324 14 14 | Fax: 0216 345 35 71 | info@kadikoyiphone.com
© 2018EKRAN DEĞİŞMİ VE ONARIMI KADIKÖY (GÖZ ÖNÜNDE ONARIM VE DEĞİŞİM) Tüm Hakları Saklıdır.
http://www.kadikoyiphone.com/kategoriler.asp?catId=3 ,Ekran ,su ,http://www.kadikoyiphone.com/sayfa.asp?id=98 ,tamir ,parça ,su ,http://www.kadikoyiphone.com/iletisim.asp ,kadıköy ,tamir,