iPhone 6 ekran değişimi
iPhone 6s Ekran Değişimi
iPhone 8 Ekran Değişimi
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi
iPhone 7 Ekran Değişimi
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi
iPhone 8 Ekran Değişimi / Ekran Değişimi Hakkında

iPhone ekran değişimi ve onarımı konusunda 20 yıllık tecrübemizi kullanarak bu zamana geldik.Bu günlere gelmemizin guru ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.Tamir olsun ekran değişimi olsun.Yapılacak işi erbabına yaptırmak gerekir.Sizinde bildiğiniz gibi eline tornavidayı alan işleri yapmaya çalışıyor:) Tabiki olan son kullanıcıya veya paranıza yada cihazına oluyor bunun için siz değerli hizmet arayan arkadaşlar , bu arayışta sanal ortamda daha dikkatli ve seçici olmanız gerekir. Biz firma olarak yukarıda belirtiğimiz gibi uzun yıllardır bu işleri yapmaktayız. Teknik servis ve onarı-mı konusunda ilk olarak Güven , Kalite , Hızlılık , ve    ödeyeceğiniz bedelin karşılığını hakkı olarak almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Ve   yapılan işlemler tamamen Göz önünde yapılır. Buarada yazım hatalarım için özür dilerim.

Adres: Osmanağa Mh, Söğütlüçeşme Cd, Kadiköy, Kırtasiyeci Sk. No:14 /B, Kadıköy/İstanbul------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- KADIKÖY VAPUR İSKELESİNDEN ALTIYOL BOĞA İSTİKAMETİNE DOĞRU ÇIKARKEN OSMANAĞA CAMİSİNİ GEÇİYORSUNUZ, ODEABANKI GEÇİYORSUNUZ. TEKİN KUNDURA'NIN BULUNDUĞU SOKAĞA GİRİP YUKARI 50m YÜRÜYORSUNUZ TAM KARŞINIZA GELEN DÜKKAN (EVKUR TÜRKMEN MAĞAZASININ) TAM KARŞISINDAKİ SOKAĞA DENK GELİR.
Telefon: 0216 349-90-83 0534 324 14 14 | Fax: 0216 345 35 71 | info@kadikoyiphone.com
© 2018EKRAN DEĞİŞMİ VE ONARIMI KADIKÖY (GÖZ ÖNÜNDE ONARIM VE DEĞİŞİM) Tüm Hakları Saklıdır.
http://www.kadikoyiphone.com/ , http://www.kadikoyiphone.com/anasayfaoku.asp?id=121 ,google-site-verification: google3594852c79f91011.html